Christian Bale, the Church of Living Dangerously: Bollywood Hungama adlı bir makaleye dayanan filmde rol alacak

Hollywood film yapımcısı Charles Randolph, David Kushner’ın Vanity Fair makalesi the Church of the Living Dangerously’nin Film haklarını edindikleri için New Regency’nin senaryosunu yazacak. Filmin başrolünü ve ortak yapımcılığını aktör Christian Bale üstlenecek.

Deadline’a göre senaryo, Oscar ödüllü yazar Charles Randolph tarafından yapılacak ve ödülü The Bale-starrer The Big Short’un yanı sıra Jay Roach’ın yönettiği drama Bombshell’in senaryosunu yazdığı için Adam McKay ile paylaşacak.

Bale yakın zamanda David O Russell’ın yönettiği isimsiz filminin çekimlerini New Regency’de tamamlarken, aktörün yeni projede başrolde oynaması bekleniyor.

Tehlikeli yaşam Kilisesi’nin hikayesi, zorlu ve yuvarlanan bir çocukluktan çıkıp, Portland Oregon’daki 8500 metrekarelik eski bir k-Mart mağazasını doldurduğu zirvede o kadar büyük olan yaşayan umut Kilisesi’nin papazı olmak için ortaya çıkan John Lee Bishop’un etrafında dönüyor.

Nuh’un gemisinde bir vaaz için egzotik hayvanlar getirecek ve bir keresinde kürsüye getirdiği bir Bengal kaplanı tarafından neredeyse parçalanacak olan doğal bir şovmen; Bishop yıldız sanatçı olarak zengin oldu. Kilise, herkesin affedilebileceği teorisiyle kayıp ruhlara hizmet ederken, Bishop refahı iyi idare etmedi ve evli vaiz bir kilise çalışanıyla ilişkiye girdiğinde cemaatçileri onu affetmeyecekti.ve şiddetli bir ağrı kesici ve içme sorunu için. Bishop’un metamfetamin ve eroin alışkanlığı geliştiren oğlu David ve vaiz şaşırtıcı bir müdahale yöntemi buldular.

Bishop korkunç bir çocukluk geçirdi, amcaları tarafından eğlenceleri için düzenlenen diğer çocuklarla çıplak mafsal dövüş kulübü maçlarına maruz kaldı. Oğlunu hayal kırıklığına uğratmamaya kararlı olan Bishop, üzerindeki güçlerini anlamak için uyuşturucuyu gençlerle birlikte almakta ısrar etti. Bu, Bishop’un Meksikalı bir kartel için uyuşturucu kaçakçılığına giden yolunu açtı. 20 koşudan sonra Meksika sınırında yakalanan Bishop mahkum edildi ve beş yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Makalede, piskopos ve babasının burnundan çıkmasına yardım eden oğlu David de anlaşmaya dahil edildi. Filmin prodüktörlüğünü New Regency ve Bale ile birlikte Gotham grubundan Ellen Goldsmith ven ve Eric Robinson üstlenecek. Randolph ve Kushner, Margaret Riley ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir