1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Snap Puanı Nedir? Snap Puanı Nasıl Artar?

Snap Puanı Nedir? Snap Puanı Nasıl Artar?
+ - 0

Snap puanı nedir? Snap puanı nasıl artar? İşte popüler sosyal medya uygulamasına dair merak edilen soruların yanıtı!

Snap Puanına Nerden Bakılır?

  • Snapchat uygulamasını açın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Profil fotoğrafınızın üzerine dokunun.
  • Profil sayfasındaki kullanıcı adınızın alt kısmına bakın.

Snapchat puanınızın kaç olduğuna çok kolay bir şekilde bakabilirsiniz. Bunun için ilk önce akıllı telefonunuzda yer alan Snapchat adlı sosyal medya uygulamasını açmanız gerekiyor. Uygulamayı açtıktan sonra üyelik bilgilerinizi yazarak hesabınıza girin.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kamera arayüzü ile karşılaşacaksınız. Profil fotoğrafınızın üzerine dokunarak profil sayfanıza erişmeniz gerekiyor. Profil sayfasını görüntüledikten sonra kullanıcı adınızın hemen alt kısmında bir sayı göreceksiniz. Bu sayı, hesabınızın Snapchat puanıdır. Peki, Snapchat puanı nasıl artar?

Snap Puanı Nasıl Artar?

  • Arkadaşlarınıza Snap gönderin.
  • Hikaye paylaşın.
  • Yeni arkadaşlar ekleyin.
  • Gelen Snap’leri açın.

Yukarıda sosyal medya uygulamasında bulunan hesabınızın puanını arttırmanıza yardımcı olacak ipuçları bulunuyor. Bu ipuçların detaylarına aşağıdan bakabilirsiniz

Sık Sık Arkadaşlarınıza Snap Gönderin

Öncelikle popüler sosyal medya platformunda Snap puanı normal bir mesaj göndererek veya alarak artmaz. Bunun yerine arkadaşlarınıza Snap gönderebilirsiniz. Böylelikle profil sayfanızda konumlanan sayının artmasını sağlayabilirsiniz.

Hikayelerinizi Paylaşın

Dünya çapında milyonlarca akıllı telefon kullanıcısı tarafından kullanılan sosyal medya uygulamasında arkadaşlarınızın hikayelerini izlemek hesabınızın puanını arttırmaya yardımcı olmaz. Puanı arttırmak için hikaye paylaşabilirsiniz.

Kendinize Yeni Arkadaşlar Ekleyin

Sosyal medya hizmetinde yeni arkadaşlar eklemek, hesabınızın puanının artmasına yardımcı olabilir. Uygulamada yer alan arama butonu üzerinden çok pratik bir şekilde diğer kullanıcıları arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Size Gelen Snap’leri Açın

Diğer kullanıcılar tarafından size gönderilen Snap’leri açmak, Snapchat puanının yükselmesine yardımcı olabilir. Dolayısıyla Snap gelip gelmediğini düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap